Tamamlaycı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Sigortagroup lu olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın! SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz

Sigortagroup Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına kimler sahip olabilir?

65 yaşından küçük olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Sigortagroup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
Sigortagroup farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Sigortagroup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sahip olacağım ayrıcalıklar nelerdir?

-Sigortagroup, özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
-Sigortagroup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yalnızca yatışlı tedavi teminatlarını tercih edebileceğiniz gibi yatışlı + yatışsız tedavi teminatlarını içeren poliçemizi de seçebilirsiniz.

YATIŞLI TEDAVİ TEMİNATLARI ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
AMELİYAT 100 LİMİTSİZ
ODA-YEMEK-REFAKATÇİ 100 LİMİTSİZ
YOĞUN BAKIM 100 LİMİTSİZ
KEMOTERAPİ 100 LİMİTSİZ
DİYALİZ 100 LİMİTSİZ
YATIŞSIZ TEDAVİ TEMİNATLARI ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
DOKTOR MUAYENE 100 YILLIK 10 ADET
TANI GİDERLERİ 100  
FİZİK TEDAVİ (Maksimum 30 seans) 100  
EK PRİM İLE ALINABİLECEK TEMİNATLAR* ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
DOĞUM TEMİNATI 100 YILDA 1 KEZ ÖDENİR.
YARDIMCI ÜREME YÖNTEMİ TEDAVİLERİ (TÜP BEBEK) TEMİNATI 100 YILDA 1 KEZ ÖDENİR.

      (*)Poliçesine doğum ve/veya tüp bebek teminatlarını ekleyen sigortalılarımıza, bu teminatları bekleme süresi olmadan kullanma imkanı sunuyoruz.