HAKKIMIZDA

" En kuvvetli sermayemiz, zekâ, dikkat, iffettir; teknik ve metodik çalışmasını bilmektir. "

 

Sigortagroup hayat branşı (BES ve Tüm Hayat sigortaları) ile hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet göstermektedir.
 
Vizyonumuz

Sigortagroup’u, sigortaya ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği sigorta markası yapmak,

 

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimiz ışığında;
Sektöre yön vermek,
Türkiye'de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak,
Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak,
Şirketimizin değerini artırmaktır.

 

Kalite Politikamız

Ürün ve hizmet kalitesinin belirleyici öğeleri uzmanlık, deneyim, dürüstlük, şeffaflık, güçlü sermaye yapısı, teknolojik alt yapı ve mevzuat bilgisidir. Sigortagroup, bünyesinde bulundurduğu uzman ve deneyimli kadroları, güçlü teknolojik ve finansal alt yapısı, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışı,  kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, bunların sürekliliğini sağlamayı ve ilgili tarafların uygulanabilir ihtiyaç, beklenti ve şartlarını karşılamayı taahhüt eder.

Sigortagroup müşterilerini bilgilendirmeyi, sigortacılık hakkında bilinçlendirmeyi, ihtiyacı doğru ve tam belirleyerek talebi karşılayacak doğru ürün ve hizmeti sunmayı hedef edinir. Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyen çalışanlarımız, müşteri tatmini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder.

 

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Sigortagroup, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen çalışanları ve iş ortakları ile müşteri memnuniyetini sağlama ve sürekli kılma yönünde daima çaba sarf eder.

Her bir sigortagroup çalışanı ve iş ortağı, yapılan her işin müşterinin memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaya hizmet ettiği bilinciyle hareket eder, müşteri ihtiyaçlarını doğru tanımlar ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık verir. Sigortagroup, iş ortaklarını bu doğrultuda izler ve gerekli bilgilendirme ve düzenlemeleri yapar.